de dag der dagen op 

Individuele uitslag 2001

Punten Schipper Nummer Team
0.75 Joop Rotteveel G2 Smit 1 details
2 Smit / Bakker G1 Smit 1 details
3 Rien Oort O1 Oort details
4 Emile Sloof K1 Botel 2 details
5 Gertia Kobus / Anke H3 d' Hof 1 details
6 Ben Lippinkhof J3 Botel 1 details
7 Simon Meijer M2 Meijer details
8 Jan Hendrik Schreur U2 Schreur details
9 Jan Harm Schreur U3 Schreur details
10 Pieter Meijer M3 Meijer details
11 Jaap Haveman J2 Botel 1 details
12 Bob van de Heuvel P2 Botel 4 details
13 Doze / Van der Weide W1 Waterlanders 2 details
14 Witteveen / Ten Hoeve S2 Smit 2 details
15 Cor Stoter N1 Smit 3 details
16 Geert Oort U1 Schreur details
17 Wilma Haadsma / Anneke Schreur H1 d' Hof 1 details
18 Kroon / Zorgdrager Y3 De Punterkeizers details
19 Wieringa / Schoelink S1 Smit 2 details
20 Werner van de Velde I1 Botel 3 details
21 Berend de Kroon V3 Boothill Saloon details
22 Jan C3 d' Hof 2 details
23 Thoni en Feije Meijer M1 Meijer details
24 Hermien Boezelman Q1 Botel 6 details
25 Dick Schurink G3 Smit 1 details
26 Geke Toet / Maureen Boer Z2 Smit 5 details
27 Jacco Maat / Erik Toet S3 Smit 2 details
28 J. Oort-Steenbergen O2 Oort details
29 Verlaan / Rijkaard Y1 De Punterkeizers details
30 Jan Koppers J1 Botel 1 details
31 Alinda / Anne Marjan / Franka H2 d' Hof 1 details
32 Jan Smit L1 Sloothoake 1 details
33 F. oort O3 Oort details
34 Tiemen van Nieuwenhuizen I3 Botel 3 details
35 Ed Wind R2 Botel 5 details
36 Johan Boezelman K2 Botel 2 details
37 Leusink / Heite C2 d' Hof 2 details
38 Ronny Wilmink K3 Botel 2 details
39 Freddy van Echten T2 Army Trucks details
40 Wiek Knol / Erik Boer AA2 Waterlanders 1 details
41 Evert van Dijk X1 Snor 1 details
42 Fred Bugter / Roelof C1 d' Hof 2 details
43 Bert Jansen / Marinus E2 d' Hof 3 details
44 Alwin Geurtsen X3 Snor 1 details
45 Jaap ten Napel B2 Snor 2 details
46 Vossebeld / Brummelhuis F2 Smit 4 details
47 Els Witteveen / Joan Ems Z1 Smit 5 details
48 Dini Toet / Petra Toet Z3 Smit 5 details
49 Cor Oost V2 Boothill Saloon details
50 Geke en Gerard Mol AA1 Waterlanders 1 details
51 Ronny van de Wal Q3 Botel 6 details
52 Jan Slager / Ferry Otten V1 Boothill Saloon details
53 Rijk Otten / Jack E1 d' Hof 3 details
54 Arjan van de Schaar P3 Botel 4 details
55 Gerrits / Van der Zalm B1 Snor 2 details
56 Reinhardt Tschirner I2 Botel 3 details
57 Cor N2 Smit 3 details
58 Nibbelink / Stevens F1 Smit 4 details
59 Oene en Ina de Jonge T1 Army Trucks details
60 Olsthoorn / Essens Y2 De Punterkeizers details
61 Ben van Ackooy / Cees E3 d' Hof 3 details
62 Arjan Smit P1 Botel 4 details
63 Erik Bijl Q2 Botel 6 details
64 Hartman en Van Balen L2 Sloothoake 1 details
65 Albert Krul B3 Snor 2 details
66 Jan Hagewoud T3 Army Trucks details
67 Tino Pit / Bert Brouwer X2 Snor 1 details
69 Nico van der Hurk D1 Sloothoake 2 details
80 Andre de Boer R1 Botel 5 details
80 Ruud de Jong R3 Botel 5 details
80 ? L3 Sloothoake 1 details
80 Van Born D2 Sloothoake 2 details
80 Wijnbergen D3 Sloothoake 2 details
80 Rob N3 Smit 3 details
80 Sjon / Geert Ottens F3 Smit 4 details
80 Jan-Mark Schreur AA3 Waterlanders 1 details
80 Wobby Vink / Joan Lubbinge W2 Waterlanders 2 details
80 Hans Kollen / Thom Weerkamp W3 Waterlanders 2 details